.

U našem vrtiću, 11.02.2016.god. (četvrtak), održaće se maskenbal. Očekujemo da djeca u vrtić dodju maskirana. Nakon predstavljanja maski vesela povorka ce u 09 i 15 h prodefilovati duž obale, izmamiti osmjehe na licima prolaznika i nastaviti veselje u vrtiću!  Dragi roditelji, pridružite nam se, i sa našim maskiranim mališanima uljepšajte karnevalsku povorku!

U vrtiću Bijela, 29.12.2015. god. vaspitači će kroz predstavu "Uspavani Djeda Mraz" pokazati svoje glumačko umijeće i najaviti dolazak Djeda Mraza.

Novogodišnja kreativna radionica i druženje sa roditeljima u vrtiću Bijela, održaće se 24.12.2015. god. sa početkom u 09 h. Vaspitači i djeca svih uzrasnih grupa pripremili su bogat progam (recitacije, igrokaze, koreografije).

Završna priredba za predškolce održaće se 27.05.2015. god. u 9 h.

Vaspitači starije I grupe su: Mandić Olivera i Jagnjić Svetlana, a

starije II grupe: Gavrilović Slavica.